طراحی سایت حقوقی مزیت ها  و کاربرد های فراوانی را دارا می باشد . از آنجا که اکثری از افراد در طی مسیر زندگی خود به خدمات حقوقی نیازمند می باشند. و در طی زندگی  به این خدمات بسیار رو می آورند. موسسه های حقوقی به منظور ایجاد ارتباط بین وکیل و موکل و ایجاد ارتباط میان این دو به وجود می آورد.

طراحی سایت حقوقی به شما کمک می کند. تا همه ی مدارک های  مورد نیاز را برای انجام دادن .کارهای حقوقی  به صورت اسناد الکترونیکی در وب سایت خود ذخیره کنید. و از آن ها محافظت کنید. با طراحی و راه اندازی وب سایت دیگر احتیاج نیست که حتما در محل کار خود وقتی را برای مشاوره با موکلین خود بگذارید.

چون که  آن ها با مراجعه به وب سایت شما می توانند. با شما به صورت آنلاین ارتباط بر قرار کنند.و همین طور سوالات و مشکلاتی که برایشان پیش آمده است. را با شما در میان بگذارند. همچنین می توانند از این طریق از شما مشورت بگیرند. با این کار درصد بالایی از هزینه های مالی و زمانی شما کاهش پیدا خواهد کرد.

طراحی سایت حقوقی از دسته سایت های اختصاصی به حساب می اید. که اغلب کارشناسان حقوقی و وکلا سفارش چنین سایت هایی را می کنند.از آن جایی که وکلا به دلیل حوزه کاری خود احتیاج به معرفی و شناخته شدن بین مخاطبان خود دارند. بنابر این لزوم طراحی سایت حقوقی در این میان بیشتر احساس می شود.

مطابق قانون در سایت های حقوقی امکان تبلیغات هم وجود دارد. بدین خاطر طراحی وب سایت حقوقی مناسب و همین طور رعایت کردن اصول سئو و بهینه سازی وب سایت. برای این که سایت شما در صفحه اولیه گوگل قرار بگیرد. می تواند سبب جذب مشتریان بیش تری شود. با طراحی این دسته سایت ها می توان خدمات مشاوره ای حضوری و غیره حضوری، نوبت دهی برای مشاوره و غیره را به راحتی انجام داد.

طراحی سایت حقوقی
طراحی سایت حقوقی

مطالعه بیشتر: طراحی سایت خصوصی

ویژگی محصول طراحی سایت حقوقی​

طراحی سایت حقوقی دارای بخش های بسیار مهم و کارآمدی می باشد. که هر کدام از ویژگی خاصی برخوردار هستند. ما به برخی از این ویژگی های کارآمد در ادامه مطلب اشاره کرده ایم با ما همراه باشید.

مقاله های سایت:

یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی که در طراحی یک سایت حقوقی می توان نام برد. ارائه کردن مقاله های متنوع در جهت کسب کردن اطلاعات مشتریان و پاسخگویی به سوالات آنان می باشد. همیشه افرادی که برای رسیدن به سوالات حقوقی، وکالت، دادگاه و … در اینترنت در حال جستجو می باشند وجود دارند. ارائه مقالات مختلف برای پاسخ به سوالات کاربران سبب جذب آن ها به وب سایت شما می شود.

ارائه رزومه:

معرفی کردن شرکت حقوقی و ارائه دادن لیستی از رزومه افراد تیم، وکلا و مشاوران یکی از اولین و مهم ترین ویژگی های طراحی سایت حقوقی می باشد. مشتریان و کاربران با وجود وکلای فراوان در انتخاب آن ها دچار تردید شده اند. و به رزومه آن ها رجوع می کنند. از مهم ترین ویژگی هایی که نشان­دهنده هویت شما در یک سایت است .و و سبب می شود که مشتریان بسیاری جذب سایت شما شوند معرفی خود است.

طراحی سایت حقوقی
طراحی سایت حقوقی

مزایای طراحی سایت وکلا

مواقع طراحی سایت حقوقی  از آرم و نام شرکت خود در وب سایت استفاده کنید. برای این کار بهتر می باشد طراحی سایت خود را به شرکت هایی بسپارید. که تخصص لازم را در این مورد داشته باشند. و از این طریق برای برند کردن خود و موسسه حقوقی خود زمان و هزینه صرف کنید.  این کار در کسب و کار شما کمک فراوانی خواهد کرد و باعث می شود.

کاربران با نام شرکت شما آشنایی کامل پیدا کنند. و همین طور شناسایی مارک به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد.تا بلافاصله پست های شما را در هرجای دیگر چه به طور آنلاین و همین طور به صورت آفلاین تشخیص دهند.

افزایش مشتریان و بازدید سایت

با طراحی یک سایت حقوقی افراد خواهند توانست که از طریق اینترنتی و به صورت آنلاین از سر تا سر نقاط کشور با تیم و کارشناسان شما در ارتباط باشند. این موضوع فقط محدود به مکانی که در آن جا قرار دارید، نمی شود. به همین دلیل لازم می باشد که سایت طراحی شده شما جذابیت داشته باشد.

و مشتری را به سمت خود جذب کند. و خدمات فراوانی هم به آن ها ارائه دهد. رعایت تمام این اصول بستگی به برنامه ریزی های  که شما می کنید شما دارد. بدین خاطر با ایجاد سایتی با کیفیت و جذاب روز به روز مشاهده  پیشرفت و رشد شرکت خود خواهید بود.

مطالعه بیشتر: طراحی سایت خدماتی

همیشه در دسترس کاربران هستید

با طراحی سایت حقوقی خیالتان از بابت هر کاری راحت باشد. همین طور می توانید به سایر کارهای روزمره خود هم برسید. به عنوان مثال زمانی که شما به خواب رفته اید. سایت شما تمام کارها را انجام می دهد و به امور رسیدگی می کند.

درواقع فارغ از فعالیت شما، مشتریان شما خواهند توانست، در تمام ساعت های روز با شما تماس بگیرند. بدین خاطر برای پیش برد کار خود در زمینه حقوقی باید به دنبال راهی باشید که مشتریان بتوانند. دسترسی 24 ساعته با شما داشته باشند. خوشبختانه وب سایت شما همیشه در دسترس مشتریان شما خواهد بود.

فرصتی برای شناخته شدن

یکی از مزایای طراحی سایت وکلا صفحه معرفی شخصی و گذاشتن رزومه کاری و برنامه کاری و آدرس می تواند. به مخاطبان و موکل ها کمک کند تا بهتر انتخاب کنند. و برای شروع کار اقدام نمایند.

بخش پرسش و پاسخ  های مشکلات حقوقی

قرار دادن پرسش و پاسخ های حقوقی و راه حل های آن ها می تواند سبب مجذوب شدن مخاطب و شناخته تر شدن کسب و کار شود. و همین طور باعث می شود مخاطبین از قابلیت های وکیل بهتر با خبر شوند.

طراحی سایت حقوقی
طراحی سایت حقوقی

بخش های مختلف طراحی سایت حقوقی

• بخش مقالات در طراحی سایت حقوقی:

همیشه اشخاص درگیر در پروسه های حقوقی سوالات فراوانی در رابطه با دادگاه و کارهای قضایی و مخصوصاً وکالت دارند. آن ها در اینترنت به دنبال پاسخ این سوالات می باشند. اگر در سایتتان قسمتی را به مقالاتی اختصاص دهید که پاسخی به سوالات عمومی مردم باشد. بسیاری از بازدید کنندگان را در وب سایت وکلا و حقوقی خود مشاهده خواهید کرد.

• بخش عضویت در طراحی سایت حقوقی:

با ایجاد کردن عضویت و طراحی صفحه شخصی می توانید بازدید کنندگان معمولی را بیشتر درگیر وب سایت کنیم .این کار موجب افزایش آمار بازدید کنندگان می شود.  همین طور می توانید مواردی همچون پرونده های خود را برای مشتریان ایجاد کنید تا بتوانند پرونده هایشان را به صورت آنلاین مشاهده کنید .

• تعیین وقت ملاقات و پیگیری روند پرونده در طراحی سایت حقوقی:

می توانید در بخش پنل کاربری ، امکاناتی  همچون : تعیین وقت ملاقات و یا پیگیری روند پرونده را به وجود اورید.  همچنین اگر مشتریان بخواهند مدارکی را برای شما ارسال کنند می توانند با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد حساب کاربریشان شوند و اقدام به آپلود فایل و یا تصویر مربوطه کنند.

• بخش پرسش و پاسخ در طراحی سایت حقوقی:

سپس بخش پرسش و پاسخ های متداول باعث خشنودی مراجعه کنندگان شما می شود. زیرا که به صورت آنلاین و بدون تماس گرفتن می توانند تک تک سوالات خود را خوانده و جواب سوال خود را در همان صفحه پیدا کنند. می توانید به طور کامل تمامی سوالاتی که امکان دارد را برای عموم مراجعه کنندگان شما پیش آید را در این صفحه قرار دهیم. معمولا تعداد سوالات این صفحه بدون محدودیت می باشند.

• پرداخت آنلاین در طراحی سایت حقوقی:

پرداخت آنلاین وجه و روش های دیگر را در طراحی وب سایت شما قرار می دهند  تا مشتریان به راحتی  به خاطر عملیات های پرداختی خود را انجام دهند. از مزیت های پرداخت آنلاین باقی ماندن سوابق پرداختی در وب سایت است امکان چاپ و حتی ایمیل نمودن آن ها را نیز فراهم می کند.

مطالعه بیشتر: تولید محتوای حقوق

مزایای طراحی سایت وکلا چیست؟

1.افزایش مشتریان و بازدید سایت2.همیشه در دسترس کاربران هستید3.فرصتی برای شناخته شدن4.بخش پرسش و پاسخ  های مشکلات حقوقی

چه بخش هایی برای سایت حقوقی باید طراحی شود؟

1.بخش مقالات در طراحی سایت حقوقی2.بخش عضویت در طراحی سایت حقوقی3.تعیین وقت ملاقات و پیگیری روند پرونده در طراحی سایت حقوقی4.بخش پرسش و پاسخ در طراحی سایت حقوقی5.بخش پرسش و پاسخ در طراحی سایت حقوقی6.پرداخت آنلاین در طراحی سایت حقوقی

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما