طراحی سایت نوبت دهی  پزشکی یکی از برترین و مهم ترین خدمات ارائه شده توسط برخی از شرکت ها می باشد . بارها برای خود شما هم این امکان وجود دارد که این مورد پیش آمده باشد. که به عنوان یک مراجعه کننده به یک پزشک ، با مشکل رزرو نوبت روبرو شده باشید .

در کنار این اتلاف وقت هایی که باید برای این مورد داشته باشید.اشتباهاتی که در نوبت دهی توسط منشی های پزشکان هم رخ می دهد. را باید در نظر بگیرید که مورد بارز آن تداخل نوبت شما با دیگران می باشد . در اخر عدم وجود سیستم هماهنگی هم چون سایت نوبت دهی آنلاین یا نرم افزار نوبت دهی آنلاین ، بین مراجعه کننده و پزشک باعث نارضایتی های بسیاری می شود.

که برای آن پزشک که شاید برند محبوب و حرفه ای داشته باشد ، بسیار بد است . از این مورد هم سعی کنید که اگاه باشید. که یکی از راه های اصلی جذب مراجعه کنندگان جدید برای پزشکان ، معرفی آن ها از طریف بقیه مراجعه کنندگان می باشد. و این عامل به همان اندازه که می تواند خوب باشد ، می تواند در صورتی که مشتریان ناراضی به وجود بیاید ،  بسیار برای پزشکان هم بازخورد بدی داشته باشد .

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین جهت رزور نوبت توسط مشتری و خدمات گیرنده مورد انجام قرار می گیرد. در این مدل، علاوه بر طراحی سایت باید سیستم نوبت دهی را هم به آن اضافه کنید. قسمت نوبت دهی سایت به دلیل  درخواست مشتری تنظیم می شود. در این قسمت شما می توانید روزهای نوبت دهی در طول هفته، تایم های نوبت در یک روز و هزینه به ازای نوبت را تعیین کنید.

مطالعه بیشتر: طراحی سایت مطب

طراحی سایت نوبت دهی
طراحی سایت نوبت دهی

ویژگی هایی که باید در طراحی سایت نوبت دهی پزشکی درج کنید

وب سایت پزشکی شما جایی  قرار می گیرد. که اولین تصور از کلینیک و کادر پزشکی شما در ذهن بیمارانتان ایجاد می کند. باید با بیمارانتان به نحو احسنت ارتباط برقرارسازید. این بخش مهمی از رشد اقدامات پزشکی شما و کمک به بیماران شما برای زندگی سالم تر به حساب می اید. بنابراین باید سایت شما طوری حرفه ای طراحی شود تا تاثیر مثبتی در ذهن مراجعه کنند گانتان به وجود اورد. از جمله ویژگی هایی که به ایده شما اعتبار بیشتری می بخشد شامل:

 •      امکان ثبت نام و عضویت

شما باید دو بخش در طراحی سایت نوبت دهی تان طراحی کنید. که یکی برای عضویت و ثبت نام پزشکان و دیگری برای عضویت و ثبت نام بیماران می باشد. تا بتوانند وارد پرتال شخصیشان شود .و در امنیت کامل مشخصاتشان را ثبت کنند و فعالیت هایشان را انجام دهند.

 •       ثبت پروفایل پزشکان

بیماران باید بتوانند پروفایل پزشکان را به راحتی مشاهده کنند تا پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنند. پروفایل ها باید شامل اطلاعات مربوط به گواهینامه ها ، تجربه ها ، شایستگی ها و تخصص گفته شده باشد.

یکی از اقدامات مفید در این بخش این می باشد که صفحه ایی طراحی کنید. که رتبه بندی و بازخورد بیماران قبلی و فعلی را داشته باشد. تا کاربران بتوانند مشاهده کنند که آیا پزشک مورد نظرشان بیماران قبلی خود را از نظر ارتباط ، درمان ، صلاحیت و غیره توانسته است راضی کند یا خیر.

 •  

   امکان جستجو در سایت

این اجازه را بدهید که  بیمارانتان بتواند از طریق تخصص ، رتبه بندی ، تجربه و مکان پزشکان و کادر های درمانی مورد نظرشان را جستجو کنند. شما می توانید در صفحه ی اصلی سایتتان کادر جستجویی رابسازید. که شامل فیلتر های انتخاب استان، انتخاب تخصص و انتخاب نام پزشک یا مرکز درمانی باشد .تا مراجعه کنندگان به راحتی بتوانند به راحتی به هدفشان برسند.

مطالعه بیشتر: تولید محتوای پزشکی

 •      مدیریت قرار ها و رزرو ها

 •  

  طراحی سایت نوبت دهی
  طراحی سایت نوبت دهی

بیماران باید بتوانند با استفاده از تقویم ، قرار ملاقات را با پزشک از قبل تعیین کنند. همین طور ، اطمینان داشته باشند که کاربران می توانند قرارها را لغو و به صورت مجدد تنظیم کنند.

 •        یادآوری

شما می توانید پنلی را طراحی کنید که به بیمارانتان زمان قرارهای ملاقاتشان را یادآوری کند. تا سبب  فراموش شدن قرار های ملاقاتشان نشوید. البته در نظر داشته باشید که از این پنل بیش از حد استفاده نکنید.

 •     پرداخت ها

به کاربرانتان اجازه دسترسی و پرداخت آنلاین قبض هایشان را دهید.

 •     مشاوره آنلاین

اجازه دهید کاربران بدون مراجعه به کلینیک با پزشکان خود از طریق چت های خصوصی  همچون : تماس تصویری و صوتی ارتباط برقرار سازند. همین طور به بیمارانتان اجازه دهید که نتایج آزمایش ، نسخه ها، تصاویر رادیولوژی و سونوگرافی و…  را به طور آنلاین هم مشاهده کنند.

طراحی سایت نوبت دهی
طراحی سایت نوبت دهی

مطالعه بیشتر: ساختار سایت برای سئو

مزایای سایت نوبت دهی

دریافت نوبت  آسان

مراجعه کنندگان به یک مطب دیگر لازم به طی مراحل دریافت نوبت از طریق حضوری یا تلفنی نیستند . در این دو روش هر چند که نیاز باشد همچنان از آن ها استفاده کنید . اما سبب اتلاف وقت و پیچیدگی هایی می باشد .

افزایش متقاضیان

همان طور که در قسمت های فوق اشاره کردیم با رعایت اصول سئو برای سایت و همچنین تولید محتوای مستمر می توانید. با کسب نتایج بهتر در موتور های جست و جو همواره مخاطبان بیشتری به سایت خود دهید. و با بیان توانایی هایتان متقاضیان بیشتری را به مطب خود دعوت کنید .

از سوی دیگر هم در رقابت با مطب هایی که فقط با شیوه های سنتی اداره می شوند. به علت سهولت در دریافت کردن وقت ویزیت پیشی می گیرید. و به نوعی سبب جلب رضایت مراجعه کننده خواهید شد. و در اخر به گسترش فعالیت شما انجام داده می شود.

مدیریت زمانی بهتر

با توجه به فرآیند آنلاین نوبت گیری شما می توانید ساعت های مورد نیاز به کارمند انتان را بهتر مدیریت کنید. و ساعت های ازدحام و خلوتی را تفکیک کنید. و با زمانبندی درست به مدیریت هرچه بهتر مطب بپردازید . با آگاهی به حجم متقاضی در هر روز می توان تصمیمات دقیق تر و مشخصا با توجه به شرایط اقدامات موثرتری صورت بگیرد .

برخی از کاربردهای این سامانه نوبت دهی و رزرو نوبت آنلاین

 1. متناسب برای مراکز بهداشت روستایی به همراه سیستم نوبت دهی اینترنتی
 2. متناسب برای مراکز بهداشت شهری به همراه سیستم نوبت دهی اینترنتی
 3. متناسب برای مطب های پزشکی عمومی و تخصصی به همراه سیستم نوبت دهی اینترنتی
 4. متناسب برای مراکز درمان گاهی یا کلینیکی به همراه سیستم نوبت دهی اینترنتی
 5. متناسب برای درمانگاه های عمومی و تخصصی به همراه سیستم نوبت دهی اینترنتی
 6. متناسب برای مجتمع های درمانگاهی یا پلی کلینیک همراه سیستم نوبت دهی اینترنتی
 7. متناسب برای پاراکلینیکی همراه با سیستم نوبت دهی اینترنتی
 8. متناسب برای مراکز رادیولوژی و فیزیوتراپی همراه سیستم نوبت دهی اینترنتی
 9. متناسب برای تخصصی و فوق تخصصی همراه با سیستم نوبت دهی اینترنتی
 10. متناسب برای نوبت دهی مراکز تصویر برداری

 

مطالعه بیشتر: طراحی سایت خصوصی

ویژگی هایی که باید در طراحی سایت نوبت دهی پزشکی درج کنید چیست؟

   1.  امکان ثبت نام و عضویت 2.ثبت پروفایل پزشکان3. امکان جستجو در سایت4. مدیریت قرار ها و رزرو ها5. یادآوری6.پرداخت ها7.مشاوره آنلاین

مزایای سایت نوبت دهی چیست؟

1.دریافت نوبت  آسان2.افزایش متقاضیان3.مدیریت زمانی بهتر

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما